Rolety okienne

Oferujemy Państwu bogatą ofertę rolet okiennych - na okna tradycyjne oraz połaciowe. Posiadamy ogromną gamę kolorystyczną oraz tkaniny o różnych fakturach. Każda roleta regulowana jest łańcuszkiem. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania i dobrymi cenami. Zapraszamy do naszych salonów!

Roleta typu DZIEŃ - NOC - jest to nowoczesny rodzaj rolety okiennej, której tkanina zawiera fragmenty przezroczystej siateczki oraz zaciemniającego materiału. Można ją ustawiać na dowolnej wysokości tworząc różnorodne kombinacje.

 

Roleta typu MINI - tradycyjna roleta nakładana na ramę okienną przy pomocy specjalnych uchwytów. Uchwyty te utrzymują roletą na miejscu, przy czym nie przeszkadzają w otwieraniu i zamykaniu skrzydła okiennego. Rolety te nie mają kasety oraz prowadnic. Powoduje to odstawanie rolety od ramy okiennej przy uchylonym skrzydle.

 

Rolety typu WOLNOWISZĄCA - roleta tradycyjna montowana do ściany, bądź sufitu. Nie posiada kasety.

 

Roleta typu KASETOWA - roleta tradycyjna montowana do ściany, sufitu lub nakładana na ramę okienną. Tkanina chowa się w kasecie, dzięki czemu nie kurzy się tak jak roleta bez kasety. Do wyboru są różne kolory kaset. Rolety kasetowe na ramę okienną przyklejane są do niej specjalną, mocną taśmą, która doskonale utrzymuje ciężar rolety i jednocześnie nie niszczy okna. Tego rodzaju kasety posiadają prowadnice, które utrzymują roletę tuż przy oknie nawet przy uchylonym skrzydle okiennym.

Współpracujemy