Ekskluzywna pościel

W sprzedaży posiadamy pościel różnego rodzaju, o wielu wzorach firm takich jak: Eurofirany, Andropol. Są to pościele bardzo wysokiej jakości uszyte przede wszystkim z satyny bawełnianej oraz makosatyny. Pościele oferowane w naszych sklepach doskonale odnajdą się w sypialni nowoczesnej, jak i zaaranżowanej na styl klasyczny.

Tkanina Mako-satyna produkowana jest z delikatnej, ale bardzo wytrzymałej 100% Mako-Bawełny egipskiej. Najnowsze procesy technologiczne znane w włókiennictwie, tkaniny i dzianiny pozwoliły na wykonanie pościeli, którą cechuje wysoka odporność na skutki procesu prania. Jest to bardzo wytrzymała, a także miła w dotyku tkanina dająca duży komfort użytkowania. Makosatyna nie jest śliska! Profesjonalne wykonanie w połączeniu z przepięknym wzornictwem tworzą idealną pościel do Twojej sypialni! Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją pościeli dostępną w naszych salonach.

Mieszkańcy Stargardu Szczecińskiego oraz Pyrzyc mają możliwość zamówienia pościeli w naszym sklepie internetowym POŚCIEL nie płacąc za przesyłkę i

odebrać w jednym z naszych sklepów.

Współpracujemy